اجرای پروژه دورربین مداربسته
بهمراه کاملترین سرویس های جانبی
#
همراه با مشاوره تخصصی کارشناسان

مشاهده بیشتر

سیستم نظارتی و امنیتی - دوربین و دزدگیر

خدمات دوربین مداربسته

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت‌های تجهیزات دوربین های مدار بسته مهم‌ترین اصل برای هر شرکت و سازمانی نگهداری از تجهیزات موجود در شرکت یا سازمان می باشد ، با توجه به اینکه دوربین مدار بسته و تجهیزات آن الکترونیکی هستن به نگهداری نیاز دارند ، که بتوان بیشترین رادمان کاری را داشته باشند

پشتیبانی و نگهداری دوربین مدار بسته یکی از فعالیت‌های اصلی توسعه ارتباطات پارسیان در بخش خدمات دوربین مدار بسته به شمار می‌آید. تلاش ما این است تا کلیه خدمات مرتبط با پشتیبانی و نگهداری دوربین مدار بسته را در بالاترین سطح کمی و کیفی به مشتریان خود ارائه دهیم.

شرکت سپندار گستر آراد به منظور ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری دوربین های مدار بسته، بررسی ایرادات، مدیریت بحران‌های به وجود آمده و رفع آنها تیم کارشناسی خود را به محل مورد نظر شما گسیل خواهد کرد.
خدمات دوربین مداربسته
سرویس های ویژه
فروش دوربین مداربسته CCTV shop

فروش دوربین های مداربسته و تجهیزات جانبی یکی از خدمات ما به مشتریان تحت پوشش قراداد پشتیبانی با شرکت توسعه ارتباطات است. تضمین کیفیت و قیمت در همین راستا لازم به ذکر است که ما با بهترین برندهای دوربین مداربسته در ایران قراداد نمایندگی داریم .

پشتیبانی دوربین مداربسته CCTV Support

بازدیدهای دوره‌ای دوربین های مدار بسته و بررسی صحت کارکرد آنها، بررسی تصاویر ضبط شده و حافظه ضبط تصاویر، نگهداری، عیب یابی و بهینه سازی زیر ساخت ارتباطی دوربین‌ها، عیب یابی و تعمیر و پیکر بندی دستگاه ضبط تصاویر (DVR/NVR) و غیره از دیگر خدمات ارائه شده شرکت سپندار گستر آراد برای پشتیبانی و نگهداری از سیستم دوربین مدار بسته شما است.

خدمات نصب و راه اندازی CCTV Install

نصب و تنظیم دوربین های مداربسته یکی از مهمترین مراحل کار است. با توجه به زیاد شده نصاب غیرحرفه ای دوربین در بازار امروز، کارایی و راندمان سیستم های امنیتی بسیار کاهش یافته . پس با توجه به هزینه های زیاد خرید دوربین مداربسته ، نصب صحیح دوربین مناسب در محل مناسب و تنظیم درست زاویه دید دوربین ، یکی از مهمترین مراحل کار محسوب میشود.


تلاش سپندار گستر آراد کسب رضایت دائمی مشتریان خود در بالاترین سطح کمی و کیفی است.


دوربین مداربسته

فروش و نصب دوربین مداربسته یکی دیگر از خدمات سپندار گستر آراد است. با لینک زیر پیش فاکتور خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

صدور پیش فاکتور آنلاین

جداول وزنی
راه های استعلام قیمت جهت خرید

 1. تماس با همکاران بازرگانی جهت دریافت قیمت
 2. ثبت درخواست بازدید و صدور پیش فاکتور در محل مشتری
 3. صدور پیش فاکتور آنلاین با استفاده از لینک زیر محاسبه قیمت صدور پیش فاکتور خدمات
سرویس های دوربین مداربسته

 1. سرویس های دوره ای طبق قراداد
 2. تضمین سلامت و بازدهی مفید دوربین ها
 3. دسترسی به کارشناسان حرفه ای
سرویس های نصب و راه اندازی

 1. نصب صحیح دوربین در محل مناسب
 2. تنظیم زاویه دید دوربین مداربسته
 3. تنظیم DVR با بالاترین راندمان ذخیره سازی
 4. استفاده از پاور برق و کابل استاندارد

چرا قبل از خرید دوربین نیاز به مشاور دارید ؟

تنوع برند و مدل های دوربین مداربسته باعث سردرگمی در انتخاب دوربین مناسب برای محیط های مختلف خواهد شد. زیرا دوربین های مداربسته بنا به محل نصب و ارتفاع - نور و مسائل محیطی دیگر، طراحی و مورد استفاده قرار میگیرند. علاوه بر این که هر دستگاهی چه نوع دوربینی را پشتیبانی می کند، میتواند باعث اشتباه در خرید دوربین شما شود. ما با افتخار مشاوره رایگان جهت خرید دوربین مناسب و متناسب با محل نصب شما به همراه دستگاه و تجهیزات استاندارد را به شما می دهیم.

قرارداد پشتیبانی و نگهداری دوربین مدار بسته

از دیگر خدمات ارائه شده توسط شرکت سپندار گستر آراد در راستای پشتیبانی و نگهداری از سیستم های دوربین مدار بسته می‌توان به مواردی همچون عیب یابی و راه اندازی مجدد نرم افزار ضبط تصاویر تحت شبکه (NVR)، عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری سیستم های نظارت تصویری متناسب با نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها و ارائه‌ی راهکارهای بهینه سازی سیستم های نظارت تصویری اشاره کرد.

با عقد قراداد پشتیبانی از امکان بازدید دوره ای کارشناسان ما در جهت حفظ و نگهداری تجهیزات امنیتی خود استفاده کنید.

سرویس های دوره ای ماهانه
 1. چک کردن دوربین های مدار بسته
 2. تمیز کردن دوربین مدار بسته (PM)
 3. چک کردن اتصالات
 4. چک کردن مسیر ارتباطی
 5. چک کردن dvr / nvr
 6. چک کردن فایل‌های ضبط شده
 7. ذخیره کردن اطلاعات در صورت نیاز کار فرما
 8. ارائه گزارش به کار فرما

چرا نیاز به کارشناس پشتیبانی کامپیوتر و شبکه داریم؟

اولین گام در مدیریت IT ، نظارت بر فعالیت شبکه و سیستم های کامپیوتری شما است. مدیریت مناسب یک زیر ساخت شبکه با نظارت بر نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار شروع می‌شود، نه تنها این موضوع می‌تواند شاخص‌های کلیدی وقوع مشکلات در شبکه را پیش بینی کند، بلکه تجزیه و تحلیل گسترده‌ای از شبکه می‌تواند به شما در برنامه ریزی جهت پیاده سازی و نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری کمک کند. ما می‌توانیم با خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر سپندار گستر آراد آنچه را که در شبکه شما به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق می‌افتد را گزارش دهیم. متخصصان پشتیبانی شبکه ما هر روز به صورت آنلاین و یا تلفنی به شما مشاوره می‌دهند و در صورت بروز هر مشکل در سیستم شبکه شما به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( تلفنی – ریموت ) مسائل پیش آمده در حوزه شبکه کامپیوتری شما را حل و پشتیبانی می‌کنند

تماس با مشاورین سپندار گستر آراد

کارشناسان پشتیبانی و نگهداری شرکت سپندار گستر آراد مناسب ترین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با بهینه ترین راهکار در صرفه جویی زمان به شما پیشنهاد می‌دهند. در صورت نیاز جهت دریافت مشاوره رایگان برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و همچنین اطلاع از مبلغ قراردادهای پشتیبانی شبکه می‌توانید با ما تماس بگیرید

تلفن : 09199331044

ثبت درخواست تماس

contact

عضویت در خبرنامه سپندار گستر آراد

تا از آخرین مقالات و اخبار مطلع شوید

لطفا جاوا اسکریپ را فعال نمایید