بهترین دوربین مداربسته برای منازل

بهترین دوربین مداربسته برای منازل

به دنبال امنیت هر چه بیشتر منازل و اموال خود هستید بهترین راه حل استفاده از دوربین های مداربسته می‌باشد، بخش فروش توسعه ارتباطات پارسیان انواع دوربین مداربسته کوچک وای فای خانگی را با نازلترین قیمت را به شما معرفی میکنند.

برای دریافت مشاوره با شماره تماس 09199331044 تماس بگیرید.

دوربین های مداربسته بیسیم بر خلاف دوربین های مداربسته سیمی نیاز به به سیمکشی و دستگاه ضبط ندارند و کلیه اطلاعات روی کارت حافظه ذخیره می‌شود همچنین نصب و راه اندازی دوربین های بیسیم بسیار آسان است و شما بدون داشتن تخصص می‌توانید این دوربین های مداربسته را راه اندازی کنید.

 

دوربین مداربسته بیسیم بیرونی

همچنین شما می‌توانید از دوربین های مداربسته بیسیم که برای محیط بیرون طراحی شده اند برای امنیت حیاط، باغ و مزرعه خود استفاده کنید. دوربین های مداربسته بیرونی در برابر آب و گرد غبار مقاوم هستند و می‌توانند در محیط بیرون بدون اینکه مشکلی پیش بیاید تصاویری با کیفیت بالا را ثبت کند.

مزایای نصب دوربین مداربسته بیسیم برای منزل :

بدون نیاز به سیمکشی و دستگاه ضبط :

دوربین مداربسته کوچک شارژیخانگی نیاز به دستگاه ضبط و سیمکشی نداشته و کلیه اطلاعات بر روی کارت حافظه ذخیره می شود و اگه به دنبال دوربینی هستید که ابعاد کوچک و ظاهر خوبی داشته باشد دوربین مداربسته وای فای گزینه بسیار مناسبی است

نصب بسیار آسان :

نصب و راه اندازیدوربین مداربسته کوچک مخفیچرخشی بسیار آسان است و شما بدون داشتن تخصص می‌توانید این دوربین ها را نصب و راه اندازی کنید.

مشاهده آنلاین از راه دور :

شما می‌توانید تصاویر منزل و یا محل کارتان را از هر کجای دنیا به صورت آنلاین بر روی تلفن همراه و یا لپ تاپ دریافت کنید همچنین قابلیت بازبینی فایل ها را نیز از راه دور دارید.

قیمت مناسب :

قیمت دوربین مداربسته کوچک بیسیمبرخلاف دوربین های مداربسته معمولی بسیار ارزانتر است و شما با کمترین هزینه می‌توانید این دوربین ها را خریداری کنید.

جهت خرید و اطلاع از قیمت انواع دوربین مداربسته بیسیم، دوربین خودرو، دزدگیر اماکن با کارشناسان بخش فروش توسعه ارتباطات پارسیان در فروش دوربین مداربسته تماس بگیرید، شما میتوانید با ثبت درخواست تماس اطلاعات تماس خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما در اسرع وقت تماس بگیرند.

کارشناس فروش : 09199331044

نظرهای دوستان

نظرات